Home » 2015 » Lipiec

Monthly Archives: Lipiec 2015

Zebranie wyborcze mieszkańców w sierpniu

Burmistrz Wyszkowa zawiadamia mieszkańców Osiedla nr 7, że w związku ze złożoną rezygnacją dotychczasowego Przewodniczącego Zarządu tego Osiedla, 11 sierpnia (wtorek) o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Wyszkowie odbędzie się ogólne zebranie mieszkańców w celu przeprowadzenia wyborów Przewodniczącego Zarządu.

Przewodniczący Osiedla wybierany jest przez mieszkańców tego Osiedla uprawionych do głosowania, którzy stale zamieszkują teren osiedla, w głosowaniu tajnym i bezpośrednim.

Osiedle nr 7 obejmuje następujące ulice: Bankowa, Berka Joselewicza, Fryderyka Chopina, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Sowińskiego (od ul. Tadeusza Kościuszki do ul. Pułtuskiej), Ignacego Daszyńskiego, Kościelna, 11 Listopada (od ul. Tadeusza Kościuszki do ul. Pułtuskiej), Pułtuska – część południowa (od ul. Ignacego Daszyńskiego do przejazdu kolejowego), Stefana Okrzei (od ul. Tadeusza Kościuszki do ul. Pułtuskiej), Strażacka, Szkolna, Tadeusza Kościuszki – strona północna, Wąska.

O ile w wyznaczonym terminie nie będzie wymaganego quorum (co najmniej 10 mieszkańców), wybory zostaną przeprowadzone w tym samym dniu w drugim terminie, po upływie 30 minut. Wówczas zebranie będzie prawomocne bez względu na liczbę osób obecnych na zebraniu.

Po wyborach przewodniczącego, mieszkańcy będą musieli uzupełnić również skład Zarządu Osiedla po rezygnacji jednego z jego członków.